Další maglajs

Jak vybrat činky na cvičení?

Když se řekne posilování, v naprosté většině případů si vybavíte činky, že ano! Aby taky ne, jedná se o masově používaný a levný způsob, jak procvičit nejrůznější partie našeho těla. Mnoho lidí volí posilování a cvičení pomocí činek, protože se jim nechce utrácet vysoké vstupné a permanentky do posiloven. V tomto článku se společně podíváme na výhody činek a jak postupovat při výběru.

činky na cvičení

Číst dál: Jak vybrat činky na cvičení?

Dosloužilo vaše stávající čerpadlo na vodu? Pokud ano, je potřeba jej buďto opravit neb
o zakoupit jiné. Taková hromadící se voda v suterénu nebo zahradním domku je hotová pohroma. Po chvíli se ve vlhkém prostředí vytvoří houby a jiné mikroorganismy, které způsobují rychlou zkázu například dřeva. V tomto článku zmíním pár hlavních parametrů, na které je nutné při výběru nového čerpadla myslet.

kalová čerpadla

Číst dál: Výběr vhodného čerpadla podle typu vody

Betonová podlaha je poměrně hojně využívaným typem podlahy, můžeme jej tak vidět například v průmyslových halách nebo rodinných domech. Bohužel je potřeba se o beton řádně starat, jinak začne podléhat opotřebování. Během pár let se začne drolit, praskat a tím se zvýší jeho prašnost a výrazně sníží další odolnost. Oddalování opravy se nevyplácí, protože se podlaha stává dokonce i nebezpečnou!

Opravy betonových podlah

Číst dál: Několik způsobů, jak opravit betonovou podlahu

  • 1
  • 2
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.